SES ЕКСПЕРТИ З НІМЕЧЧИНИ

Сьогодні багато виробничих підприємств залізничної галузі стикаються з проблемами ефективності роботи персоналу і підприємства в цілому.

Ці питання часто, безпосередньо пов'язані з невизначеністю в комплексній стратегії розвитку підприємства. За кордоном проблеми підвищення ефективності роботи виробництва нерідко вирішують за рахунок залучення досвідчених бізнес-консультантів або експертів.

Запросити зарубіжного високлассного бізнес-консультанта може собі дозволити далеко не кожне українське підприємство.

Сьогодні в Україні, за сприяння Київської торгово-промислової палати та уряду Німеччини реалізується програма SES - senior expert service, в рамках якої можливо запросити на своє підприємство найдосвідченіших експертів з Німеччини. На добровільній і безкоштовній основі вони сприятимуть у розвитку Вашої компанії, організації або коригуванні бізнес-процесів і пошуку зарубіжних партнерів.

Будучи партнером Київської торгово-промислової Палати, ми посприяємо в підборі і запрошенні експерта, необхідного саме Вашому підприємству для підвищення ефективності і подальшого розвитку.

Детальна інформація та перелік документів на офіційному сайті Центра бізнес-освіти Київської торгово-промислової Палати.