Про нас

Дорога об'єднує професіоналів

Компанія Rail Stаff Solution створена з метою забезпечити компанії та підприємства залізничної і суміжних промислових галузей персоналом, що відповідає всім потребам бізнесу в динамічно змінному середовищі ринку. Ми знаємо напевно, що правильні люди здатні змінити на краще будь-які процеси організації, забезпечивши їй прибуток і належний рівень інновацій.

Команда

Наша компанія об'єднує досвід професіоналів - залізничників і професіоналів - рекрутерів. Така синергія забезпечує нам максимально повне розуміння потреб, як організацій, так і персоналу, гарантуючи результат, який відповідає цілям і задачам компаній.

Чому ми?

Маючи досвід в залізничній галузі та рекрутингу, ми швидше вникнемо в бізнес-процеси компаній та підприємств, знайдемо і виправимо системні помилки в управлінні персоналом.

Ми знаємо, чим відрізняється КР1 від КР2 і розуміємо галузеву термінологію. Ми підберемо співробітників, які стануть ефективними гравцями Вашої команди, генераторами ідей і Вашим локомотивом. Знаємо як, і в яких профільних навчальних закладах знайти для Вас молоді таланти.

Ми говоримо з Вами однією мовою, чуємо Вас і пропонуватимемо індивідуальні рішення виходячи з Ваших можливостей.